Na trasę wyruszyli pierwsi dorośli uczestnicy imprezy Z watahę przekraczamy granice.
O godzinie 17 ze stadionu w Lubawce wyruszyły kilkadziesiąt osób, które zapisały się na najdłuższą trasę "watahy". Do pokonania mają 80 km. Limit czasu, założony przez organizatorów to 26 godzin.
Jutro rano (godzina 4) wyruszą uczestnicy zmagań na dystansie 53 km (limit 15 godzin), a o godzinie 10 wystartują uczestnicy najkrótszej trasy o długości 26 km (limit 9 godzin).
W południe okolice stadionu w Lubawce poznawała grupa dzieci z Czech i Polski.

Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze