Znany jest już termin tegorocznej edycji pielgrzymki motocyklistów Dolnego Śląska do Krzeszowa.
Dwunasta edycja pielgrzymki zaplanowana jest na 11 maja. Tradycyjnie przyjazd motocyklistów spodziewany jest od godziny 10:00. O 12:00 rozpocznie się msza święta w bazylice, a o 13:30 piknik przy muzyce na placu kościelnym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze