Reklama

Pielgrzymka Motocyklowa Dolnego Śląska w Krzeszowie - motocykle, motorynki, skutery, hondy, harleye, msza święta, piknik.

Plac przed bazyliką w Krzeszowie wypełniły dzisiaj przed południem motocykliści. Odbywa się Pielgrzymka Motocyklowa Dolnego Śląska.

Kierowcy jednośladów przyjeżdżali do Krzeszowa od rana. Były motorynki, skutery, japońskie ścigacze, potężne hondy i harleye. Przyjechały motocykle różnej wielkości i w różnym wieku. Były trójkołowce z nawet czterema miejscami i zamkniętą przyczepką. Pojawiły się nawet maszyny latające.

Wśród motocyklistów byli nie tylko mieszkańcy Dolnego Śląska. Pojawiła się m.in. spora grupa Czechów.

Reklama

W południe rozpoczęła się msza święta. Po niej wystartuje piknik.

Tegoroczna pielgrzymka motocyklistów, to już jedenasta edycja tej imprezy.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/05/2024 13:54
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama