Plac przed bazyliką w Krzeszowie wypełniły dzisiaj przed południem motocykliści. Odbywa się Pielgrzymka Motocyklowa Dolnego Śląska.
Kierowcy jednośladów przyjeżdżali do Krzeszowa od rana. Były motorynki, skutery, japońskie ścigacze, potężne hondy i harleye. Przyjechały motocykle różnej wielkości i w różnym wieku. Były trójkołowce z nawet czterema miejscami i zamkniętą przyczepką. Pojawiły się nawet maszyny latające.
Wśród motocyklistów byli nie tylko mieszkańcy Dolnego Śląska. Pojawiła się m.in. spora grupa Czechów.
W południe rozpoczęła się msza święta. Po niej wystartuje piknik.
Tegoroczna pielgrzymka motocyklistów, to już jedenasta edycja tej imprezy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze