W Otepää rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Juniorów w biathlonie. Na starcie, w barwach polskiej reprezentacji stanęli wychowankowie MUKN Pod Stróżą Lubawka.
Dzisiaj odbyła się rywalizacja sztafet mieszanych. W kategorii junior młodszy reprezentacja Polski zajęła siódme miejsce. W drużynie wystartowali Jakub Potoniec i Majka Germata (wychowankowie MUKN Pod Stróżą Lubawka) oraz G. Galica i A. Liszka. Rywalizację wygrała Francja, przed Norwegią i Czechami.
W kategorii juniorów polska drużyna zajęła czwarte miejsce za Norwegią Niemcami i Austrią. Polacy walczyli w składzie: K. Badacz, J. Gunka, A. Nędza-Kubiniec, B. Skrobiszewska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze