15 czerwca w Oławie odbyły się XI Zawody Sportowo-Pożarnicze CTiF. Powiat kamiennogórski reprezentowały dziewczęta z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Ptaszkowa oraz chłopcy z MDP Marciszów.

Drużyny godnie reprezentowały nasz powiat, a ich zaangażowanie w różne działania zostały dostrzeżone przez członków zarządu wojewódzkiego ZOSP RP we Wrocławiu.
Powiat kamiennogórski jako sędzia reprezentowała Natalia Jaworek (OSP Pisarzowice) oraz Andrzej Zbyszowski (PSP Kamienna Góra, OSP Janiszów). Program Pierwszy Ratownik promowała instruktora 1R Marta Zielińska (OSP Pisarzowice) i Piotr Jaksoń (OSP Krzeszów, OSP Pisarzowice).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze