Jak informuje jeden z internautów ze ścieżki rowerowej Kamienna Góra - Czadrów wyrwany został kolejny słupek.
Wyrwany słupek leży koła ścieżki. Zniknął z odcinka Kamienna Góra - Czadrów. Zamontowany był na środku ścieżki, uniemożliwiał wjazd na ścieżkę szerszym pojazdom.
To kolejna taka sytuacja na ścieżce rowerowej łączącej Krzeszów z Kamienną Górą.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze