Jak informuje jeden z internautów, na ścieżce Krzeszów - Kamienna Góra nadal straszy dziura w nawierzchni. Znalazł się wyrwany słupek.
Słupki miały uniemożliwiać wjazd na ścieżkę innych pojazdów niż rowery. Konstrukcja zwężała szerokość przejazdu, uniemożliwiając wjazd np. samochodem. Słupek został jednak wyrwany i, jak widać, leży w krzakach przy ścieżce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze