Uczennica Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze, Wiktoria Śliwińska (klasa 2a) zdobyła wyróżnienie w konkursie plastyczno-literackim "Kartka z pamiętnika - jeden dzień z powstania kościuszkowskiego".
Organizatorem konkursu adresowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów była Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu.
Wiktoria przygotowała pracę "Klęska pod Maciejowicami". Opiekunką uczennicy jest Agnieszka Tatko-Fujar.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze