Orzeł Lubawka rozpoczął rundę jesienną klasy A. Wszystkie mecze lubawscy piłkarze rozegrają na wyjeździe. Dzisiaj (niedziela, 23 sierpnia) grali z Pogonią Świerzawa.
Jedyna bramka padła w drugiej połowie. W 60 minucie zdobyli ją gospodarze.
Pogoń Świerzawa : Orzeł Lubawka - 1:0 (0:0)
Skład Orła: Pogwizd, Pączkowski, Szuster, Adamowicz, Lech (60" Królak), Gleb (75" Rybka), Maciulewicz, Gucwa (80" Kulesza), Musiał, Meuszyński (70" Wincza), Siejka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze