W najbliższą sobotę (1 czerwca) stowarzyszenie Leszczynieckie Perspektywy organizuje wycieczkę autokarową. Celem są: pałac Mysłakowice, kościół Garnizonowy, Cieplice.
Wyjazd o godzinie 9:00 z Leszczyńca.
Zapisy telefoniczne: 510 82 17 59
Wyjazd organizowany jest w ramach projektu Dolina Pałaców i Ogrodów dofinansowanego z budżetu samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze