Reklama

Wycieczka do Karkonoskiego Parku Narodowego z Leszczynca | 15 czerwca | Zamek Chojnik | Góry Witosza | Zamek Księcia Henryka |

Stowarzyszenie Leszczynieckie Perspektywy zaprasza na kolejną wycieczkę. Tym razem, w ramach projektu "Dolina pałaców i ogrodów", odbędzie się autokarowa wycieczka do Karkonoskiego Parku Narodowego.

Wyjazd zaplanowany jest na sobotę (15 czerwca) o godzinie 9:00 z Leszczyńca. Organizatorzy zapewniają catering.

W programie spacer po KPN, zwiedzanie zamku Chojnik, góry Witosza oraz zamku Księcia Henryka.

Zapisy telefoniczne: 510 821 759

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: tc Aktualizacja: 14/06/2024 18:10
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama