Stowarzyszenie Leszczynieckie Perspektywy zaprasza na kolejną wycieczkę. Tym razem, w ramach projektu "Dolina pałaców i ogrodów", odbędzie się autokarowa wycieczka do Karkonoskiego Parku Narodowego.
Wyjazd zaplanowany jest na sobotę (15 czerwca) o godzinie 9:00 z Leszczyńca. Organizatorzy zapewniają catering.
W programie spacer po KPN, zwiedzanie zamku Chojnik, góry Witosza oraz zamku Księcia Henryka.
Zapisy telefoniczne: 510 821 759

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze