Wrzesień dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze był miesiącem podróży po atrakcjach polsko ? czeskiego pogranicza.
Wspólnie z przyjaciółmi ze Szkoły Specjalnej w Trutnovie, uczniowie zwiedzili urokliwy barokowy kompleks pałacowy Kuks w Czechach.
Kolejna wyprawa miała na celu zdobycie Śnieżki - najwyższego szczytu Karkonoszy oraz utrwalenie zasad proekologicznych.
Obie wycieczki były dla uczniów niezwykłą przygodą. Imprezy turystyczne są realizowane w ramach transgranicznego projektu ?Poznajemy nasze regiony?.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze