Rozpoczął się nowy rok szkolny. Po dwóch miesiącach wakacji do szkolnych sal wrócili uczniowie.
W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze w roku szkolnym 2022/23 pierwszoklasiści rozpoczęli naukę w czterech klasach. Ze szkołą przywitali się podczas uroczystości zorganizowanej na szkolnym boisku. Na trybunach zasiedli rodzice oraz uczniowie klas drugich i trzecich.
Rozpoczęcie roku szkolnego klas pierwszych było również okazją do zaprezentowania nowych pedagogów. Rok szkolny razem z pierwszakami rozpoczęło troje nauczycieli.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze