Reklama

Wiosna na początek święta miasta

Tegoroczne Dni Kamiennej Góry rozpoczął XXXIII Rajd Wiosna. Tradycyjna impreza Zespołu Szkół przy ul. Lubawskiej odbyła się dzisiaj (piątek, 2 czerwca).

 

Młodzież wyruszyła na trasę spod szkoły. Szlakiem żółtym, przez grzbiet Długosz, przełęczą w kierunku Przedwojowa młodzież powróciła cała i zdrowa do szkoły, gdzie zostało dokonane podsumowanie. Przygotowanie do rajdu, ciekawe punkty na trasie, zadania wykonywane w ramach projektu historyczno-ekologicznego "W ogrodzie życia" - za te elementy jury przyznało punkty.

Tegorocznymi zwycięzcami Rajdu Wiosna i zdobywcami Pucharu Dyrektora została klasa 1B (wychowawca Aneta Szewczyk). Miejsce drugie zajęła klasa 3A (wychowawca Dorota Kardela), miejsce trzecie klasa 1C (wychowawca Anna Myjak).

Reklama

Więcej o Dniach Kamiennej Góry 2017

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama