Tegoroczne Dni Kamiennej Góry rozpoczął XXXIII Rajd Wiosna. Tradycyjna impreza Zespołu Szkół przy ul. Lubawskiej odbyła się dzisiaj (piątek, 2 czerwca).
Młodzież wyruszyła na trasę spod szkoły. Szlakiem żółtym, przez grzbiet Długosz, przełęczą w kierunku Przedwojowa młodzież powróciła cała i zdrowa do szkoły, gdzie zostało dokonane podsumowanie. Przygotowanie do rajdu, ciekawe punkty na trasie, zadania wykonywane w ramach projektu historyczno-ekologicznego "W ogrodzie życia" - za te elementy jury przyznało punkty.
Tegorocznymi zwycięzcami Rajdu Wiosna i zdobywcami Pucharu Dyrektora została klasa 1B (wychowawca Aneta Szewczyk). Miejsce drugie zajęła klasa 3A (wychowawca Dorota Kardela), miejsce trzecie klasa 1C (wychowawca Anna Myjak).
Więcej o Dniach Kamiennej Góry 2017
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze