Reklama

Wigilia Skrzata w remizie

Kolejny raz strażacy ochotnicy gminy Kamienna Góra pomogli Sebastianowi Majewskiemu. Wigilię podróżnik spędził w remizie OSP Krzeszów.

21 grudnia podróżnikowi pomogła jednostka z Pisarzowic. S. Majewski codziennie pokonuje dystans około 25 kilometrów, aby w 4000 dni (około 11 lat) pokonać 100 000 kilometrów.

Skrzat Odkrywca dotarł 24 grudnia do Krzeszowa. Ochotnicy ugościli go w remizie. Symboliczny pusty talerz przy wigilijnym stole został zajęty. Sebastian otrzymał drobny upominek w postaci emblematu jednostki, dach nad głową oraz posiłek.

Następnego dnia rano podróżnik wyruszył w dalszą drogę.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama