Rozpoczęła się 37. edycja Małej Wielkanocy w Lubawce. W tym roku impreza trwać będzie dwa dni.
Dzisiaj odbyły się warsztaty wielkanocne. Uczestnicy przygotowywali ozdoby, które będą częścią dekoracji jutrzejszej, głównej części imprezy. Powstawały pisanki oraz kurki z filcu.
W niedzielę od godziny 10 wielkanocne stoły oceniać będzie jury. Udział zapowiedziało 9 zespołów. Sześć z nich reprezentuje się na scenie. Dla publiczności impreza otwarta będzie od godziny 13.
Impreza odbywa się w Domu Kultury w Lubawce.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze