Po kilku tygodniach przerwy rusza druga część zabaw z cyklu Wesołe Podwórka. Już jutro (środa, 14 sierpnia) do zabawy zaproszone zostaną dzieci z Antonówki.
Wesołe Podwórka to cykl wakacyjny imprez organizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Pracownicy tej instytucji wspólnie z harcerzami podczas wakacji odwiedzają podwórka na terenie miasta. W lipcu jaskiniowcy, bo taka jest tegoroczna formuła zabaw, gościli m.in. na ul. Jeleniogórskiej i Lipowej.
W środę (14 sierpnia) Wesołe Podwórka przyjadą do Antonówki. Początek zabawy zaplanowano na godzinę 17.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze