Reklama

Wataha

Gmina Lubawka we współpracy z czeskim miastem Zaclerz realizuje projektu pn. „Wspólne wędrówki szlakiem polsko-czeskiego pogranicza”. Projekt ma na celu ożywienie ruchu turystycznego na polsko-czeskim pograniczu, wzmocnienie więzi pomiędzy partnerami oraz ukazanie piękna naszych terenów. W ramach projektu wyprodukowany zostanie film promujący walory turystyczno- krajoznawcze pogranicza oraz wydana zostanie mapa turystyczna z opisem atrakcji, miejsc godnych uwagi i wartych obejrzenia, znajdujących się na terenach obu partnerów.


Głównym działaniem w projekcie jest przeprowadzenie pieszego rajdu polsko-czeskim pograniczem, na dystansie 24 i 60 km.
Rajd odbędzie się dnia 14 stycznia 2023 roku ze startem i metą na stadionie miejskim w Lubawce. Informujemy, że uruchomiliśmy zapisy na styczniowy rajd. Szczegóły w regulaminie. Serdecznie zapraszamy do udziału.
Projekt pn. „Wspólne wędrówki szlakiem polsko-czeskiego pogranicza” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa

Regulamin

Reklama

  

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama