Urząd miasta sfinansował warsztaty redukcji stresu dla uczniów kamiennogórskich szkół. Zajęcia odbywały się w ramach Gminnego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii.
Trenerzy z Centrum Działań Profilaktycznych w Wieliczce przeprowadzili ponad 20 dwugodzinnych warsztatów w:
w Szkole Podstawowej nr 1 (w sześciu klasach siódmych i sześciu klasach ósmych); w Szkole Podstawowej nr 2 (w dwóch klasach siódmych i trzech klasach ósmych); w Liceum Ogólnokształcącym (w czterech klasach drugich).W warsztatach wzięło udział prawie 400 uczniów. Dzięki nim młodzież zdobyła praktyczne umiejętności redukowania stresu subiektywnego oraz wykorzystania pozytywnej siły zdrowego stresu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze