Reklama

W pucharze z Piastem

Orzeł Lubawka rozegrał dzisiaj (sobota, 8 sierpnia) wyjazdowe spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski z Piastem Dziwiszów.



Pierwszą bramkę strzelili gospodarze. Orzeł, dzięki celnemu trafieniu Musiała, wyrównał. Goście mogli prowadzić, ale sędzia uznał bramkę strzeloną przez Kowalskiego za gol zdobyty z pozycji spalonej. Na dwubramkowe prowadzenie wyszli gospodarze. Stratę zmniejszył K. Adamowicz, który strzałem z 40 metrów przelobował bramkarza Piasta. Orzeł próbował doprowadzić do remisu, ale to Piast zdobył kolejną bramkę i zakończył spotkanie pewnym zwycięstwem.

Piast Dziwiszów : Orzeł Lubawka ? 4:2 (1:1)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama