Orzeł Lubawka rozegrał dzisiaj (sobota, 8 sierpnia) wyjazdowe spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski z Piastem Dziwiszów.
Pierwszą bramkę strzelili gospodarze. Orzeł, dzięki celnemu trafieniu Musiała, wyrównał. Goście mogli prowadzić, ale sędzia uznał bramkę strzeloną przez Kowalskiego za gol zdobyty z pozycji spalonej. Na dwubramkowe prowadzenie wyszli gospodarze. Stratę zmniejszył K. Adamowicz, który strzałem z 40 metrów przelobował bramkarza Piasta. Orzeł próbował doprowadzić do remisu, ale to Piast zdobył kolejną bramkę i zakończył spotkanie pewnym zwycięstwem.
Piast Dziwiszów : Orzeł Lubawka ? 4:2 (1:1)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze