Strażacy z OSP Ptaszków poinformowali o przeniesieniu się do nowej remizy.
Nowa remiza powstała w jednym budynku z nową świetlicą wiejską. Obiekt jest budynkiem demonstracyjnym w zakresie nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Posiada m.in. system wykorzystania wody deszczowej, fotowoltaikę, pompę ciepła, system rekuperacji, zielony dach.
Powierzchnia budynku to ok. 415 m kw. Oprócz dwóch garaży powstał warsztat i zaplecze socjalne dla strażaków. Świetlica to dwie sale, kuchnia i zaplecze socjalne.
fot. facebook / OSP Ptaszków
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze