Przy kościele parafialnym w Lubawce trwają przygotowania do otwarcie żywej szopki. Z inicjatywą wyszli parafianie.
Szopka powstaje na skwerze przy kościele. Dla zwierząt wystawione zostały drewniane budki. Przywieziono też karmę. Do szopki trafił już pierwszy transport zwierząt. Przyjechały już kozy i owce. Wieczorem dojadą osły.
Większość zwierząt będzie w szopce do 6 stycznia, osły będą tylko do 30 grudnia.
Szopka powstaje dzięki zaangażowaniu parafian i przy współpracy rolników z terenu gminy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze