W dwie najbliższe niedziele piłkarze Orła Lubawka rozegrają pierwsze w tym sezonie mecze na własnym boisku. Grać będą na bocznej płycie.
Już jutro (niedziela, 15 listopada) seniorzy zagrają sparing z juniorami. Drużyna seniorów nie rozgrywa w tym tygodniu spotkania ligowego.
Natomiast za tydzień (22 listopada) rozegrane zostanie pierwsza kolejka rundy wiosennej klasy A. Orzeł Lubawka podejmować będzie Pogoń Świerzawa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze