Reklama

Volleymania Dolny Śląsk

W Kobierzycach zawodniczki AMS Mini VOlley Kamienna Góra brały udział w turnieju minisiatkówki w ramach Volleymania Dolny Śląsk.

W kategorii „dwójek” Emilia Borowska, Julia Łuniewska, Alicja Białecka zajęły siódme miejsce w stawce 22 zespołów. Drużyna trenuje w tym składzie dopiero od trzech miesięcy.

W kategorii „czwórek” Antonina Olszak, Andżelika Borońska, Zofia Sawicka, Daria Bijak zdobyły złoty medal.

Między meczami była okazja do wzięcia autografu i wspólnego zdjęcia z zawodniczkami Volley Wrocław grającymi w najwyższej klasie rozgrywek żeńskiej siatkówki TAURON Liga. Z młodymi siatkarkami spotkały się: Julia Szczurowska, Zuzanna Kamińska i Lucie Muhlsteinova.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama