Od poniedziałku (19 września) na ul. Mickiewicza w Lubawce obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu.
Na razie nowe znaki są zasłonięte. Ale od poniedziałku mają już obowiązywać. Ul. Mickiewicza to dojazd do szkoły w Lubawce. W tej chwili to ulica dwukierunkowa, po zmianie organizacji ruchu będzie ulicą jednokierunkową. Przejazd będzie możliwy od ul. Torowej do ul. Wojska Polskiego.
O planowanej zmianie pisaliśmy już pod koniec sierpnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze