Uwaga kierowcy, na ul. Kościuszki w Kamiennej Górze musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Na wysokości małego mostu, pierwszego od strony centrum Kamiennej Góry, strażacy próbują zdjąć kota z drzewa.
Zwierzę prawdopodobnie weszło na duże drzewo wczoraj i nie potrafi zejść. Pierwsza próba dotarcia do kota z podnośnika była nieudana.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze