Spadająca gałąź z jednego z drzew w Krzeszowie uszkodziła w niedzielę (25 sierpnia) samochód.
Samochód osobowy stanął na placu przy remizie OSP Krzeszów. Zgodnie z przepisami w tym miejscu nie ma parkingu. Plac przed remizą znajduje się w strefie zamieszkania. Oznacza to, że parkowanie możliwe jest tylko w miejscach wyznaczonych.
Jak informują druhowie z Krzeszowa od kilku już lat zgłaszają konieczność wycięcia lub zabezpieczenia drzewa. Co jakiś czas na jezdni znajdują gałęzie. Tym razem spadły grube ale spróchniałe konary. Na szczęście nikt w tym czasie nie przechodził w tym miejscu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze