Reklama

Pierwszy turniej trzeciej fazy rozgrywek siatkarek Sudety Kamienna Góra

W niedzielę w Głogowie rozegrany został pierwszy turniej trzeciego cyklu V ligi siatkarskich młodziczek. W tej lidze gra zespół KS Sudety Kamienna Góra.

Pierwszy turniej był dla kamiennogórskich siatkarek udany. Pokonały 2:0 (25:19, 25:11) MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych II oraz również 2:0 (25:22, 25:15) UMKS Volley Głogów. W trzecim spotkaniu drużyna z Głogowa pokonała 2:1 (20:25, 25:19, 15:12) zawodniczki z Wałbrzycha.

Po pierwszym turnieju Sudety są liderkami grupy. Kolejny turniej rozegrany zostanie w niedzielę (10 grudnia). Gospodarzem będzie Chełmiec Wałbrzych.

Skład KS Sudety Kamienna Góra: Lema, Korotyniec, Szmajdzinska, Cybura, Mitro, Dubiel, - Mikołajczak, Misan, Dahas, Balcerek, Duda, Rola.

Reklama

źródło: faceboook i dzps.pl

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama