W niedzielę w Głogowie rozegrany został pierwszy turniej trzeciego cyklu V ligi siatkarskich młodziczek. W tej lidze gra zespół KS Sudety Kamienna Góra.
Pierwszy turniej był dla kamiennogórskich siatkarek udany. Pokonały 2:0 (25:19, 25:11) MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych II oraz również 2:0 (25:22, 25:15) UMKS Volley Głogów. W trzecim spotkaniu drużyna z Głogowa pokonała 2:1 (20:25, 25:19, 15:12) zawodniczki z Wałbrzycha.
Po pierwszym turnieju Sudety są liderkami grupy. Kolejny turniej rozegrany zostanie w niedzielę (10 grudnia). Gospodarzem będzie Chełmiec Wałbrzych.
Skład KS Sudety Kamienna Góra: Lema, Korotyniec, Szmajdzinska, Cybura, Mitro, Dubiel, - Mikołajczak, Misan, Dahas, Balcerek, Duda, Rola.
źródło: faceboook i dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze