W całej Polsce strażacy oddali dzisiaj hołd druhowi OSP w Sierakowicach, który zginął w akcji. Strażak zginął podczas gaszenia pożaru hali w Kawlach w województwie pomorskim.
Dzisiaj o godzinie 18:00 strażacy spotkali się przy swoich jednostkach. Uruchomione zostały syreny w jednostkach oraz sygnały świetlno-dźwiękowe w pojazdach ratowniczych.
Tak to wyglądało w OSP Pisarzowice.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze