Reklama

Uczą przez zabawę

Do maluchów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce zawitali niezwykli goście. Poprzez wspólną zabawę dzieci odkrywały świat bezpieczeństwa.

15 września 2022 roku, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Lubawce, we wspólnej inicjatywie PSB Mrówka w Lubawce, OSP w Lubawce oraz Miejskim Klubem Sportowym Orzeł Lubawka, udali się do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce, gdzie przy udziale maskotek Komisarza Lwa, Mrówki, Koguta i Orła, opowiadali dzieciom o bezpieczeństwie w drodze do szkoły.

W spotkaniu udział wzięły najmłodsze grupy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Milusińscy dowiedzieli się także jak zachować się wobec osób obcych czy w przypadku napotkania agresywnych zwierząt.

Reklama

Całość przypieczętowała zabawa z dobrze znanymi dzieciom maskotkami.

mł. asp. Elwira Hajduga
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama