Do maluchów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce zawitali niezwykli goście. Poprzez wspólną zabawę dzieci odkrywały świat bezpieczeństwa.
15 września 2022 roku, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Lubawce, we wspólnej inicjatywie PSB Mrówka w Lubawce, OSP w Lubawce oraz Miejskim Klubem Sportowym Orzeł Lubawka, udali się do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce, gdzie przy udziale maskotek Komisarza Lwa, Mrówki, Koguta i Orła, opowiadali dzieciom o bezpieczeństwie w drodze do szkoły.
W spotkaniu udział wzięły najmłodsze grupy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Milusińscy dowiedzieli się także jak zachować się wobec osób obcych czy w przypadku napotkania agresywnych zwierząt.
Całość przypieczętowała zabawa z dobrze znanymi dzieciom maskotkami.
mł. asp. Elwira Hajduga
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze