Reklama

Tyle zmartwychwstań już przeszło...

Dzisiaj (środa, 12 kwietnia) w Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczniowie, nauczyciele, emeryci i pracownicy obsługi spotkali się na uroczystym apelu wielkanocnym.

W komentarzu do przygotowanej prezentacji multimedialnej Marika Dutka i Kacper Żmudziński przypomnieli istotę świąt Zmartwychwstania Pańskiego, które są fundamentem i sensem wiary chrześcijańskiej. Całość swoim śpiewem dopełniła Agnieszka Kaszuba

Apel we współpracy z Samorządem Uczniowskim przygotowała Brygida Gucwa. Wcześniej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami przy wielkanocnych stołach w klasach.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama