Dzisiaj (środa, 12 kwietnia) w Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczniowie, nauczyciele, emeryci i pracownicy obsługi spotkali się na uroczystym apelu wielkanocnym.
W komentarzu do przygotowanej prezentacji multimedialnej Marika Dutka i Kacper Żmudziński przypomnieli istotę świąt Zmartwychwstania Pańskiego, które są fundamentem i sensem wiary chrześcijańskiej. Całość swoim śpiewem dopełniła Agnieszka Kaszuba
Apel we współpracy z Samorządem Uczniowskim przygotowała Brygida Gucwa. Wcześniej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami przy wielkanocnych stołach w klasach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze