Reklama

Turystyczne podsumowanie

W kończącym się roku zarząd oddziału kamiennogórskiego Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych zorganizował 64 imprezy. Dzisiaj (piątek, 18 grudnia) odbyło się podsumowanie szkolnego sezonu turystycznego.



W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza spotkali się młodzi turyści, ich opiekunowie, sponsorzy wypraw oraz organizatorzy. PTSM organizował wycieczki dzięki wsparciu z powiatu i miasta Kamienna Góra. Na szlak wyruszyło 1719 turystów.

Podczas podsumowania młodzi turyści odebrali odznaki zdobyte podczas tegorocznych wypraw. Zwiedzając nie tylko powiat kamiennogórski zdobywali punkty do odznak: Tropiciel Przyrody, Turysta Przyrodnik, Górskiej Odznaki Turystycznej, Młodzieżowej Odznaki Krajoznawczej i Regionalnej Odznaki Krajoznawczej.



Nagrodzeni zostali również najbardziej aktywni turyści, którzy uczestniczyli w minimum 10 wyprawach. Najwięcej ? 16 ? tras przebyli Konrad Dąbrowski (Szkoła Podstawowa nr 2) i Nikola Klimczak (Szkoła Podstawowa nr 1). Nagrodzone zostały również autorki kronik dokumentujących wyprawy.

Uroczystość prowadził Jerzy Rubach.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama