Dzisiaj (niedziela, 24 listopada) drugi turniej ćwierćfinałowy rozegrali i młodzicy KS Sudety Kamienna Góra.
Młodzi siatkarze KS Sudety grali w Kamiennej Górze. Pokonali Cuprum Lubn 2:0 (25:21, 25:23) oraz KS Olavia Oława 2:0 (25:7, 25:21). W meczu dwóch przyjezdnych drużyn lepsza okazała się ekipa z Lubina wygrywając 2:0 (25:16, 25:17). Po dwóch turniejach młodzicy Sudetów są liderem grupy. Po rozegraniu czterech spotkań mają 6 punktów. Również cztery mecze i 6 punktów ma Cuprum Lubin. Trzecie miejsce zajmuje Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych, który w dwóch meczach zdobył 4 punkty, czwarte miejsca zajmuje Olavia Oława (2 mecze, 2 punkty).
Za tydzień turniej w Lubinie bez udziału kamiennogórskiej ekipy.
wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze