Reklama

Turniej w Kamiennej

Dzisiaj (niedziela, 24 listopada) drugi turniej ćwierćfinałowy rozegrali i młodzicy KS Sudety Kamienna Góra.

 

Młodzi siatkarze KS Sudety grali w Kamiennej Górze. Pokonali Cuprum Lubn 2:0 (25:21, 25:23) oraz KS Olavia Oława 2:0 (25:7, 25:21). W meczu dwóch przyjezdnych drużyn lepsza okazała się ekipa z Lubina wygrywając 2:0 (25:16, 25:17). Po dwóch turniejach młodzicy Sudetów są liderem grupy. Po rozegraniu czterech spotkań mają 6 punktów. Również cztery mecze i 6 punktów ma Cuprum Lubin. Trzecie miejsce zajmuje Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych, który w dwóch meczach zdobył 4 punkty, czwarte miejsca zajmuje Olavia Oława (2 mecze, 2 punkty).

Reklama

Za tydzień turniej w Lubinie bez udziału kamiennogórskiej ekipy.

wyniki za dzps.pl

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama