Lesk Sędzisław podejmował dzisiaj (niedziela, 25 października) na swoim boisku piłkarzy z Orła Wojcieszów. Goście spotkanie kończyli w dziesiątkę.
Już w siódmej minucie na prowadzenie wyszli goście. Dominik Skorupa urwał się obrońcom Lesku. Młody piłkarz Orła nie znalazł jednak sposobu aby pokonać sam na sam bramkarza Lesku. Do dobitki dobiegł jednak starszy piłkarz o tym samym nazwisku i pokonał Cypriana Sanojcę.

Dziesięć minut później po rzucie wolnym głową bramkę zdobył Daniel Kielar.
W końcówce pierwszej połowy czerwoną kartkę za pokazanie obraźliwego gestu i obraźliwy komentarz skierowany w stronę kibiców zobaczył Marcin Sporny.

W drugiej połowie na boisko wszedł Przemysław Homoncik i dwie minuty po zmianie zdobył bramkę dla swojej drużyny.
Lesk Sędzisław : Orzeł Wojcieszów 2:1 (1:1)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze