Dzisiaj (piątek (5 listopada) najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze mieli okazję pojechać na wycieczkę do Akademii Animaloterapii w Lubachowie.
Uczniowie wzięli udział w niezwykłej opoterapii ? zajęciach rekreacyjno-edukacyjne z udziałem osiołków. Dzieci poznały zwyczaje osłów, przygotowały im posiłek oraz wyruszyły na spacer po okolicy. Możliwość głaskania oraz przejażdżki na osiołku wywołała najwięcej emocji u uczniów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze