Aktorzy ze Szkolnego Koła Teatralnego "Lolki" debiutowali dzisiaj na scenie. Grupa wystąpiła na scenie w wietlicy w Szarocinie.
Koło teatralne działa przy szkole w Szarocinie. Za patrona młodzi aktorzy wybrali papieża Jana Pawła II. Nie powinien więc dziwić wybór spektaklu rozpoczynającego działalność koła. "Lolki" wystawiły "Teatr Karola", spektakl poświęcony życiu Karola Wojtyły, który w młodości grywał w teatrze.
Podczas spotkania w Szarocinie widzowie mogli również obejrzeć film przedstawiający pracę przedszkolaków, które przygotowują spektakl "Bierzcie przykład z Krasnoludków".
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze