Reklama

Święto Niepodległości w Lubawce

Mszą świętą rozpoczęły się obchodu Święta Niepodległości w Lubawce. Druga część zaplanowana jest na wieczór w Domu Kultury.

Po mszy świętej z kościoła na rynek miał odbyć się przemarsz. W rzeczywistości wierni przeszli małymi grupkami. Osobno maszerował poczet sztandarowy OSP Lubawka. Na rynku, przy dźwiękach hymnu, na maszt wciągnięta została flaga. Krótkie przemówienie wygłosił burmistrz i proboszcz.

Zakończeniem pierwszej części obchodów był monodram dotyczący rotmistrza Pileckiego.

O godzinie 19 w Domu Kultury w Lubawce rozpocznie się Akademia Patriotyczna przygotowana przez mieszańców gminy.

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/11/2024 12:09
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama