Dwa dni świętować będą mieszkańcy gminy Lubawka rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
W niedzielę (10 listopada), w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbędzie się koncert "Armaty ukryte w kwiatach". Bezpłatne wejściówki można odbierać w WDK w Chełmsku Śląskim. Początek koncertu o godzinie 18:00.
W poniedziałek (11 listopada) o godzinie 10 w kościele parafialnym odprawiona zostanie msza święta za ojczyznę. O godzinie 11 rozpocznie się przemarsz na rynek. Odśpiewany zostanie hymn. Będzie można obejrzeć monodram o rotmistrzu Pileckim. Na godzinę 19 zaplanowano Akademię Patriotyczną w Domu Kultury w Lubawce.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze