Reklama

Święto Niepodległości w gminie Lubawka

LIS10

Chełmsko Śląskie, Wiejski Dom Kultury godz: 18:00

Dwa dni świętować będą mieszkańcy gminy Lubawka rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W niedzielę (10 listopada), w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbędzie się koncert "Armaty ukryte w kwiatach". Bezpłatne wejściówki można odbierać w WDK w Chełmsku Śląskim. Początek koncertu o godzinie 18:00.

W poniedziałek (11 listopada) o godzinie 10 w kościele parafialnym odprawiona zostanie msza święta za ojczyznę. O godzinie 11 rozpocznie się przemarsz na rynek. Odśpiewany zostanie hymn. Będzie można obejrzeć monodram o rotmistrzu Pileckim. Na godzinę 19 zaplanowano Akademię Patriotyczną w Domu Kultury w Lubawce.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/11/2024 09:08
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama