Reklama

Święto miejskiej oświaty

W sali widowiskowej Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbyły się dzisiaj (czwartek, 14 października) miejskie uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej.

Nagrody burmistrza Kamiennej Góry odebrali: Katarzyna Bielewicz- Czyczkan (dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1), Anna Kalisiewicz (nauczyciel, w roku szkolnym 2020/21 p.o. dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2), Małgorzata Kepel (wicedyrektor SP2), Anna Wójcikowska (nauczyciel Przedszkola nr 1), Małgorzata Piotrowska- Szkaradek (nauczyciel Przedszkola nr 2).

Nagrody swoim pracownikom wręczyli dyrektorzy miejskich placówek oświatowych: dwóch szkół podstawowych i trzech przedszkoli.

Część artystyczną zapewniła grupa Classic Modern z Jeleniej Góry, która przygotował koncert muzyki filmowej.

Reklama

Podobnie jak podczas uroczystość powiatowych, na założenie maseczki nie zdecydował się żaden z nauczycieli czy organizatorów uroczystości.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama