Reklama

Uroczysta zbiórka strażaków z gminy Lubawka - Dzień Strażaka i majowe święta

Na rynku w Lubawce odbyła się uroczysta zbiórka strażaków z terenu gminy Lubawka. Uroczystość związana była ze zbliżającym się Dniem Strażaka oraz trwającymi obchodami majowych świąt.

Podczas uroczystości odczytane zostały nazwiska strażaków ochotników, którzy nagrodzeni zostali odznakami za wysługę lat. Część z wyróżnionych uczestniczyła w święcie i mogła odebrać odznaki. Za 45 lat pracy na rzecz OSP odznakę otrzymał Leszek Kowal z OSP Miszkowice. Za 35 lat nagrodzeni zostali Paweł Łabor i Kornel Stec z OSP Chełmsko Śląskie. 30 lat związani z OSP są Mariusz Szeliga i Marcin Gamoń z OSP Okrzeszyn. Dwudziestolecie służby obchodzi Kamil Fertała z OSP Okrzeszyn). Dziesięć lat z OSP związani są Piotr Kasprzyk i Krzysztof Ułasik z OSP Okrzeszyn.

Reklama

Po zakończeniu uroczystości strażacy przeszli do Parku Watra na piknik charytatywny.
 

Kto zostanie starostą kamiennogórskim?

Pokaż, kto według Ciebie, powinien zostać starostą powiatu kamiennogórskiego w nowej kadencji.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/05/2024 14:47
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama