- Dzisiaj Chrystus wjechał do Jerozolimy – tymi słowami wikariusz Łukasz Toporek rozpoczął homilię Męki Pańskiej w Krzeszowie.

W Niedzielę Palmową wierni święcą przygotowane Palmy Wielkanocne. W Krzeszowie symbolicznie świecenie odbywało się w kościele św Józefa, po czym wierni przeszli do Kościoła pw. Wniebowzięcia NMP (Bazyliki).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze