Na rynku w Chełmsku Śląskim poświęcone zostały dzisiaj pojazdy i kierowcy. Na pobliskiej górze św. Anny odbył się odpust.
Przed zbliżającym się świętem świętego Krzysztofa patrona kierowców, na rynku w Chełmsku Śląskim tradycyjnie święcone są pojazdy. W tym roku z takiej możliwości skorzystało mniej kierowców niż zwykle.
Po poświęceniu wierni przeszli procesją do kościoła św. Anny, przy którym zorganizowany został odpust.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze