Reklama

Sudety liderem

Dzisiaj (niedziela, 2 lutego) w Kamiennej Górze rozegrany został drugi turniej finałowy siatkarskich młodzików. Gospodarzem był KS Sudety Kamienna Góra.

 

Sudety rozpoczęły turniej od zwycięstwa 2:0 (25:22, 25:15) nad UKS Dwójka Milicz. W drugim meczy Milicz uległ UKS Koral Wrocław 0:2 (15:25, 17:25). Na zakończenie kamiennogórskiego turnieju Koral pokonał Sudety 2:0 (25:22, 25:17).

Po dwóch turniejach finałowych liderem grupy walczącej o miejsca 5-8 są Sudety, które w 4 meczach zdobyły 6 punktów. Drugie miejsce zajmuje Koral, trzecie Ikar Legnica. Obie drużyny rozegrały dopiero po dwa spotkania i mają po 4 punkty. Czwarte miejsce zajmuje Dwójka, która w 4 meczach wywalczyła 4 punkty.

Reklama

Kolejny turniej młodzi siatkarze rozegrają dopiero 1 marca, a rozgrywki zakończą 8 marca.

Młodziczki Sudety rozegrały trzeci turniej półfinałowy w Wałbrzychu. Młode siatkarki grają o miejsca 20-24. Reprezentacja Sudetów przegrała z MKS Chełmiec Wodociągi II Wałbrzych 0:2 (10:25, 12:25), wygrała z #VolleWrocław II 2:0 (25:17, 25:16). Po trzech turniejach Sudety zajmują drugie miejsce w tabeli. Ostatni turniej rozegrany zostanie 1 marca w Kamiennej Górze.

Wyniki i terminy za dzps.pl

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama