Reklama

Siatkarski turniej dla WOŚP

STY17

Chełmsko Śląskie, szkoła godz: 09:00

W Chełmsku Śląskim rozegrany zostanie turniej siatkówki, II Memoriał im. Andrzeja Lubienieckiego. Zebrane podczas zawodów pieniądze przekazane zostaną na rzecz 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Turniej rozegrany zostanie 17 stycznia (początek o godzinie 9:00). Zawodników gościć będzie szkoła w Chełmsku Śląskim. Organizatorzy przewidują udział maksymalnie 8 drużyn. Każdy z zawodników musi mieć skończone 16 lat. W każdej drużynie musie grac minimum jedna kobieta. Drużyny mogą się składać z od 6 do 10 zawodników. Wpisowe to 100 zł od drużyny.

Reklama

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNA3IHM9sV3hbChO3fy2sMEzZzG7vlrFcfu7GoNiXr2U1OrQ/viewform

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama