W Chełmsku Śląskim rozegrany zostanie turniej siatkówki, II Memoriał im. Andrzeja Lubienieckiego. Zebrane podczas zawodów pieniądze przekazane zostaną na rzecz 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Turniej rozegrany zostanie 17 stycznia (początek o godzinie 9:00). Zawodników gościć będzie szkoła w Chełmsku Śląskim. Organizatorzy przewidują udział maksymalnie 8 drużyn. Każdy z zawodników musi mieć skończone 16 lat. W każdej drużynie musie grac minimum jedna kobieta. Drużyny mogą się składać z od 6 do 10 zawodników. Wpisowe to 100 zł od drużyny.
Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNA3IHM9sV3hbChO3fy2sMEzZzG7vlrFcfu7GoNiXr2U1OrQ/viewform
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze