Juniorki młodsze KS Sudety Kamienna Góra rozpoczęły drugą fazę rozgrywek. Walczą o miejsca 16-18 na Dolnym Śląsku.
W pierwszym meczu kamiennogórzanki podejmowały zespół z Wrocławia: WKSGYMSPORT.
Pierwsza szóstka Sudetów: Z. Sawicka, M. Lema, M. Krakowiak, M. Balcerek, M. Gonera, U. Morawska, libero A. Talarczyk.
W pierwszym secie prowadzenie od początku należało do drużyny przyjezdnej. Wrocławianki prowadziły nawet 2:6. Gospodynie goniły wynik, kilka razy doprowadziły do remisu (14:14, 16:16). Wyszły nawet na jednopunktowe prowadzenie (16:15). Po raz ostatni remis był przy stanie po 19. Od tego momentu na prowadzenie wyszły siatkarki Sudetów i nie oddały go do końca seta.
Drugi set był wyrównany tylko na początku. Ostatni remis był przy stanie po 3. Później Sudety wypracowały przewagę i dowiozły ją do kopńca seta.
Podobnie wyglądał trzeci set. Od stanu po 3 Sudety zdobyły przewagę, którą powiększały do końca tej części spotkania.
KS Sudety Kamienna Góra : WKSGYMSPORT Wrocław - 3:0 (25:22, 25:12, 25:8)
Za tydzień (17 stycznia) Sudety jadą do Jawora, na mecz z KS Olimpia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze