Reklama

Dobry początek drugiej fazy rozgrywek

Juniorki młodsze KS Sudety Kamienna Góra rozpoczęły drugą fazę rozgrywek. Walczą o miejsca 16-18 na Dolnym Śląsku.

W pierwszym meczu kamiennogórzanki podejmowały zespół z Wrocławia: WKSGYMSPORT.

Pierwsza szóstka Sudetów: Z. Sawicka, M. Lema, M. Krakowiak, M. Balcerek, M. Gonera, U. Morawska, libero A. Talarczyk.

W pierwszym secie prowadzenie od początku należało do drużyny przyjezdnej. Wrocławianki prowadziły nawet 2:6. Gospodynie goniły wynik, kilka razy doprowadziły do remisu (14:14, 16:16). Wyszły nawet na jednopunktowe prowadzenie (16:15). Po raz ostatni remis był przy stanie po 19. Od tego momentu na prowadzenie wyszły siatkarki Sudetów i nie oddały go do końca seta.

Reklama

Drugi set był wyrównany tylko na początku. Ostatni remis był przy stanie po 3. Później Sudety wypracowały przewagę i dowiozły ją do kopńca seta.

Podobnie wyglądał trzeci set. Od stanu po 3 Sudety zdobyły przewagę, którą powiększały do końca tej części spotkania.

KS Sudety Kamienna Góra : WKSGYMSPORT Wrocław - 3:0 (25:22, 25:12, 25:8)

Za tydzień (17 stycznia) Sudety jadą do Jawora, na mecz z KS Olimpia.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama