Reklama

Stypendia dla najlepszych uczniów kamiennogórskich podstawówek

Najlepsi uczniowie kamiennogórskich szkół podstawowych otrzymali stypendia. Nagrody przyznawane są za osiągnięcia naukowe i sportowe. W tej edycji programu docenione zostały wyniki w drugim półroczu roku szkolnego 2023/24.

Stypendia przyznawane są uczniom klas siódmych i ósmych. W tej edycji programu warunki uzyskania stypendium spełniło 55 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Kamiennej Górze.

Wśród wszystkich uczniów klas siódmych i ósmych najlepszą średnią może pochwalić się Maciej Fułat z "dwójki" (5,86). Jet to również najlepszy wynik wśród siódmoklasistów. W grupie ósmoklasistów najwyższą średnią (5,6) uzyskała Zofia Szajna uczennica "dwójki". Najlepsi absolwenci oprócz stypendium otrzymali pamiątkowe statuetki.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama