Najlepsi uczniowie kamiennogórskich szkół podstawowych otrzymali stypendia. Nagrody przyznawane są za osiągnięcia naukowe i sportowe. W tej edycji programu docenione zostały wyniki w drugim półroczu roku szkolnego 2023/24.
Stypendia przyznawane są uczniom klas siódmych i ósmych. W tej edycji programu warunki uzyskania stypendium spełniło 55 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Kamiennej Górze.
Wśród wszystkich uczniów klas siódmych i ósmych najlepszą średnią może pochwalić się Maciej Fułat z "dwójki" (5,86). Jet to również najlepszy wynik wśród siódmoklasistów. W grupie ósmoklasistów najwyższą średnią (5,6) uzyskała Zofia Szajna uczennica "dwójki". Najlepsi absolwenci oprócz stypendium otrzymali pamiątkowe statuetki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze