Druhowie z OSP Marciszów poproszeni zostali o usunięcie śniegu zalegającego na dachu szkolnej sali sportowej. O pomoc poprosiła dyrekcja marciszowskiej placówki.
Okazało się, że po obfitych opadach śniegu na dachu sali zalega około 30-centrymetrowa warstwa białego puchu. Śnieg obciążał konstrukcję budynku. Strażacy przez kilka godzin usuwali zalegający śnieg, skończyli akcję gdy dach był już oczyszczony.

fot. OSP Marciszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze