Reklama

Strażacy nad Bukówką

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Lubawka brały udział w ćwiczeniach na zbiorniku Bukówka. Z możliwości doskonalenia procedur ratownictwa wodnego skorzystali również strażacy z czeskiego Zaclerza.

Druhów z OSP wspierali strażacy z PSP Kamienna Góra. Ćwiczenia rozpoczęły się od nauki prawidłowego wodowania strażackich łodzi. Później przyszedł czas na zadania realizowane w wodzie i na brzegu. Ratownicy podejmowali z wody tonącego, ustawiali rękawy przeciwpowodziowe i zbiorniki na wodę, przepompowywali wodę. Na brzegu ćwiczyli również sprawianie drabin oraz pracę z pilarkami.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama