Przez trzy dni na zbiorniku Bukówka trwać będą strażackie ćwiczenia. Umiejętności w zakresie ratownictwa wodnego doskonalą strażacy z PSP Kamienna Góra.
Dzisiaj i jutro kamiennogórskich strażaków wspierać będzie specjalistyczna jednostka Jeleniej Góry.

Strażacy ćwiczą zarówno współpracę na lądzie, jak i w wodzie. Muszą być gotowi do wspólnych działań ratowniczych. Podczas ćwiczeń po Bukówce pływa łódź z kamiennogórskiej jednostki oraz z Jeleniej Góry. Strażacy ćwiczą podejmowanie poszkodowanego z wody, lokalizację poszkodowanego. Poznają sprzęt. Przypominają sobie zasady właściwego korzystania z posiadanego wyposażenia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze