Reklama

Strażacy na Bukówce

Przez trzy dni na zbiorniku Bukówka trwać będą strażackie ćwiczenia. Umiejętności w zakresie ratownictwa wodnego doskonalą strażacy z PSP Kamienna Góra.

Dzisiaj i jutro kamiennogórskich strażaków wspierać będzie specjalistyczna jednostka Jeleniej Góry.

Strażacy ćwiczą zarówno współpracę na lądzie, jak i w wodzie. Muszą być gotowi do wspólnych działań ratowniczych. Podczas ćwiczeń po Bukówce pływa łódź z kamiennogórskiej jednostki oraz z Jeleniej Góry. Strażacy ćwiczą podejmowanie poszkodowanego z wody, lokalizację poszkodowanego. Poznają sprzęt. Przypominają sobie zasady właściwego korzystania z posiadanego wyposażenia.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama