W Pisarzowicach, na hali przy szkole, rozegrany został Turniej Halowej Piłki Nożnej strażaków. Zawody były częścią cyklicznego turnieju o puchar komendanta wojewódzkiego.
Do Pisarzowic przyjechało pięć drużyn z jednostek Państwowej Straży Pożarnej. Wygrała drużyna ze Zgorzelca. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Kamiennej Góry, trzecie Trzebnicy. Kolejne miejsca wywalczyły drużyny z Kłodzka i Strzelina.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze